Polecane
Cena: |
3,06 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,06 |
zł netto |
Cena: |
3,76 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: E-27 150W/130V IN WOJ+10657 Spectrum Led
http://www.spectrumled.pl/en/product/data_sheet/WOJ+10657
Parametry techniczne: E-27 150W/130V IN WOJ+10657 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 150 kWh |
| Długość całkowita | 100 mm |
| Do lodówek | tak |
| Do piekarników | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Kolor | Biały |
| Krypton | tak |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Moc źródła światła | 150 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 130 - 130 V |
| Ochrona antyrozpryskowa | tak |
| Podwójna skrętka | tak |
| Strumień świetlny | 1650 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 1000 h |
| Średnica | 75 mm |
| Trzonek | E27 |
| Wstrząsoodporna | tak |
| Zastosowanie specjalne | Inne |
| Żarnik węglowy | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135