Polecane
Cena: |
51,54 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
51,54 |
zł netto |
Cena: |
63,40 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
63,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa hermetyczna LED tube 2x150cm IP65 SLI028016_SLIM Spectrum Led
- wysoka klasa szczelności IP65
- na wymienne źródło światła
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie | 250 V |
| Klasa energetyczna | A++ do E |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zasilacz w komplecie | Nie |
| Zawiera źródło | Nie |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Materiał obudowy | Tworzywo Sztuczne |
| Trzonek | G13 |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kolor | Szary |
| Wymiary (A x B x C) | 1576x94x55 [mm] |
| Waga | 2.25 kg |
| Sposób montażu | Natynkowy/Zwieszany |
| Zastosowanie | INT/EXT |
| Gwarancja | 2 lata |
https://catalog.spectrumled.pl/en/product/data_sheet_new/SLI028016
Parametry techniczne: Oprawa hermetyczna LED tube 2x150cm IP65 SLI028016_SLIM Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | tak |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | tak |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Długość | 1564 mm |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu ściennego | tak |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Do oświetlenia awaryjnego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Szary |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne strukturyzowane |
| Napięcie znamionowe | 220 - 250 V |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | tak |
| Oprawka | G13 |
| Podział światła | Symetryczny |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | tak |
| Przystosowane do zawieszenia | tak |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj osprzętu | Nie wymagany |
| Rodzaj rastra | Brak |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Szerokość | 106 mm |
| Wysokość/głębokość | 90 mm |
| Z czujnikiem ruchu | tak |
| Z czujnikiem światła | tak |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Ze szczelinami wentylacyjnymi | tak |
| Źródło światła | LED, wymienne |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/17897918/karta-katalogowa-en.pdf [1.55 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/17897927/karta-katalogowa-de.pdf [1.55 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/17897931/karta-katalogowa-pl.pdf [1.55 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa hermetyczna LED tube 2x150cm IP65 SLI028016_SLIM Spectrum Led
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135