Korytko kablowe 500x200mm Grubość 2,00 mm 2mb KMPC500H200/2 816650 BAKS
Korytko kablowe 500x200mm Grubość 2,00 mm 2mb KMPC500H200/2 816650 BAKS (816650)
Nasz stan magazynowy
0 M
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Korytko kablowe 500x200mm Grubość 2,00 mm 2mb KMPC500H200/2 816650 BAKS
Podana cena jest za 1mb, nie za sztukę. 1szt = 2mb,3mb, itd…(w zależności od produktu). Grubość blachy: 2,00 mm
Parametry techniczne: Korytko kablowe 500x200mm Grubość 2,00 mm 2mb KMPC500H200/2 816650 BAKS
Parametr Wartość
Zabezpieczenie powierzchni Ocynk ogniowy
Ciężar 23.86 kg/m
Długość 2000 mm
Gatunek materiału Inne
Grubość materiału 2 mm
Kolor Inne
Materiał Stal
Model Bez łącznika
Model szerokorozpiętościowy nie
Perforacja boczna nie
Perforacja montażowa w części dolnej nie
Przekrój użyteczny 97800 mm²
Stal nierdzewna, wytrawiona nie
System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru nie
Szerokość 500 mm
Układ otworów montażowych NATO nie
Wysokość 200 mm
Z pokrywą tak
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Korytko kablowe 500x200mm Grubość 2,00 mm 2mb KMPC500H200/2 816650 BAKS