Korytko kablowe 400x60mm Grubość 1,20 mm 3mb KCD/KCOD400H60/3 160640 BAKS
Korytko kablowe 400x60mm Grubość 1,20 mm 3mb KCD/KCOD400H60/3 160640 BAKS (160640)
Nasz stan magazynowy
0 M
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Korytko kablowe 400x60mm Grubość 1,20 mm 3mb KCD/KCOD400H60/3 160640 BAKS
Podana cena jest za 1mb, nie za sztukę. 1szt = 2mb,3mb, itd…(w zależności od produktu). Grubość blachy: 1,20 mm
Parametry techniczne: Korytko kablowe 400x60mm Grubość 1,20 mm 3mb KCD/KCOD400H60/3 160640 BAKS
Parametr Wartość
Zabezpieczenie powierzchni Ocynk ogniowy
Ciężar 4.23 kg/m
Długość 3000 mm
Gatunek materiału Inne
Grubość materiału 1.2 mm
Kolor Inne
Materiał Stal
Model Zintegrowany łącznik
Model szerokorozpiętościowy nie
Perforacja boczna tak
Perforacja montażowa w części dolnej tak
Przekrój użyteczny 23800 mm²
Stal nierdzewna, wytrawiona nie
System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru tak
Szerokość 400 mm
Układ otworów montażowych NATO nie
Wysokość 60 mm
Z pokrywą nie
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Korytko kablowe 400x60mm Grubość 1,20 mm 3mb KCD/KCOD400H60/3 160640 BAKS