Polecane
Cena: |
817,51 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
817,50 |
zł netto |
Cena: |
1005,54 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 005,52 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: HIGH BAY SENSOR LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 40 mm |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Model | Czujnik obecności |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Szerokość | 115.6 mm |
| Średnica | 116 mm |
| Wysokość | 40 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
asset-296538 -
m/download/23061359/asset-296538.pdf [546.76 kB]
asset-3678559 -
m/download/23061360/asset-3678559.pdf [955.21 kB]
asset-296048 -
m/download/23061356/asset-296048.pdf [235.24 kB]
asset-296446 -
m/download/23061357/asset-296446.pdf [315.47 kB]
asset-296221 -
m/download/23061358/asset-296221.pdf [576.24 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co HIGH BAY SENSOR LEDVANCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135