Polecane
Cena: |
16,97 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,97 |
zł netto |
Cena: |
20,87 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,87 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Okienko inspekcyjne 4S IP65 biały S-4 PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Głębokość | 23 mm |
| Materiał szybki/okna | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Szerokość | 88.7 mm |
| Wysokość | 89.6 mm |
| Zawiasy | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co Okienko inspekcyjne 4S IP65 biały S-4 PAWBOL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135