Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 90,61 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 96,92 zł brutto
Twoja cena 62,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,65 zł brutto
Twoja cena 27,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 105,41 zł brutto
Twoja cena 65,36 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,39 zł brutto
Twoja cena 75,88 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,43 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,65 zł brutto
Twoja cena 58,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 70,11 zł brutto
Twoja cena 54,47 zł brutto
Do koszykaCena: |
4,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,46 |
zł netto |
Cena: |
5,48 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,48 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rura termokurczliwa cienkościenna (żółto - zielony) RTC 19,1-9,5 ERKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grubość ścianki po skurczeniu | 9.5 mm |
| Średnica wewnętrzna po skurczeniu | 9.5 mm |
| Średnica wewnętrzna przed skurczeniem | 19.1 mm |
| Bezhalogenowe | tak |
| Certyfikat UL | tak |
| Długość | 1 m |
| Kolor | Zielono-żółty |
| Materiał | Poliolefina (PO-X) |
| Model | Cienkościenny |
| Możliwość nadruku | nie |
| Rodzaj | Termokurczliwy |
| Z klejem w środku | nie |
| Zakres temperatur pracy | -30 - 105 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: ERKO sp. z o.o. sp. k. ul. ks. Jana Hanowskiego 7 11-042 Jonkowo erko@erko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ERKO sp. z o.o. sp. k. ul. ks. Jana Hanowskiego 7 11-042 Jonkowo erko@erko.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rura termokurczliwa cienkościenna (żółto - zielony) RTC 19,1-9,5 ERKO
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
621brutto |
|
12 M |
24h |
|
4580 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
548brutto |
|
2 M |
24h |
|
2390 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
077brutto |
|
0 M |
24h |
|
1500 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
101brutto |
|
0 M |
24h |
|
2100 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
275brutto |
|
0 M |
24h |
|
2000 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
377brutto |
|
0 M |
24h |
|
280 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
283brutto |
|
0 M |
24h |
|
300 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
283brutto |
|
0 M |
24h |
|
120 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
265brutto |
|
0 M |
24h |
|
110 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
077brutto |
|
0 M |
24h |
|
8300 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
188brutto |
|
74 M |
24h |
|
4400 M |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135