Polecane
Cena: |
10,86 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,86 |
zł netto |
Cena: |
13,36 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,36 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 M |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
700 M |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rura termokurczliwa RCH1 51/25,5x1-ŻT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica wewnętrzna po skurczeniu | 25 mm |
| Średnica wewnętrzna przed skurczeniem | 51 mm |
| Długość | 1 m |
| Kolor | Zielono-żółty |
| Model | Cienkościenny |
| Rodzaj | Termokurczliwy |
| Współczynnik kurczliwości | 2:1 |
Pliki do pobrania
wrjcc5101255110030k1-6069386-en -
m/download/20189452/wrjcc5101255110030k1-6069386-en.pdf [41.57 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: RADPOL S.A. ul. Batorego 14 77-300 Człuchów radpol@radpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RADPOL S.A. ul. Batorego 14 77-300 Człuchów radpol@radpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rura termokurczliwa RCH1 51/25,5x1-ŻT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135