Polecane
Cena: |
310,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
310,02 |
zł netto |
Cena: |
381,32 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
381,32 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: GN.TAB.SK.125A 4P 7H IP67 PCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Odstęp pomiędzy otworami w pionie | 108 mm |
| Odstęp pomiędzy otworami w poziomie | 100 mm |
| Rozmiar kołnierza pionowy | 130 mm |
| Rozmiar kołnierza poziomy | 120 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
| Kierunek wprowadzenia wtyczki | Kątowy |
| Kolor identyfikacyjny | Czarny |
| Liczba biegunów | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał styku | CuZn |
| Napięcie zgodnie z EN 60309-2 | 500 V (50+60 Hz) czarne |
| Prąd znamionowy IEC | 125 A |
| Rodzaj połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wskaźnik położenia styku ochronnego | 7 h |
| Wykończenie powierzchni styku | Stan surowy |
Pliki do pobrania
ABDschraeg125AIP67120x130 -
m/download/22387605/abdschraeg125aip67120x130.pdf [166.87 kB]
4445-7_EN -
m/download/22387604/4445-7-en.pdf [258.50 kB]
OVE_Certificate_43-155-13_CEE_Socket-Outlets_125A -
m/download/22387603/ove-certificate-43-155-13-cee-socket-outlets-125a.pdf [402.97 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
Produkty z tej samej kategorii co GN.TAB.SK.125A 4P 7H IP67 PCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135