Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 77,43 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 139,09 zł brutto
Twoja cena 76,89 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 121,77 zł brutto
Twoja cena 96,21 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 79,95 zł brutto
Twoja cena 54,59 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 54,71 zł brutto
Twoja cena 54,71 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 121,77 zł brutto
Twoja cena 65,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,28 zł brutto
Twoja cena 45,74 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 99,57 zł brutto
Twoja cena 64,96 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 306,27 zł brutto
Twoja cena 204,19 zł brutto
Do koszykaCena: |
71,35 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
71,35 |
zł netto |
Cena: |
87,76 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
87,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: T-BOX 4M IP65 PCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Nadaje się do zastosowań zewnętrznych | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Do zastosowań zewnętrznych | tak |
| Głębokość | 110 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba modułów | 4 |
| Liczba rzędów | 1 |
| Rodzaj pokrywy | Pokrywa |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 141 mm |
| Transparentna pokrywa/drzwi | tak |
| Wysokość | 215 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
Produkty z tej samej kategorii co T-BOX 4M IP65 PCE
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
78065brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
168 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
92216brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3 01327brutto |
|
0 szt |
24h |
|
2 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4 04462brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
27 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
41893brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
61 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
30 57767brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
48364brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
14 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1 25434brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8 66315brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
56473brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
29 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3 52792brutto |
|
0 szt |
24h |
|
19 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
60942brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
47251brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
73 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
74083brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135