Serwo Elau LXM62 45A STO_3PLE LXM62DD45C21000 SCHNEIDER
Serwo Elau LXM62 45A STO_3PLE LXM62DD45C21000 SCHNEIDER (LXM62DD45C21000)
Do ulubionych
Parametry techniczne: Serwo Elau LXM62 45A STO_3PLE LXM62DD45C21000 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Maks. moc oddawana (char. obciążenia kwadratowa) przy znam. napięciu wyjściowym 110 kW
Maks. moc oddawana (char. obciążenia liniowa) przy znam. napięciu wyjściowym 110 kW
Maks. napięcie wyjściowe 480 V
Maksymalna częstotliwość wyjściowa 500 Hz
Napięcie sieci 200 - 230 V
Z elementem regulacyjnym/sterującym nie
Z elementem wykonawczym nie
Ze złączem do komputera PC nie
Znamionowy prąd wyjściowy I2N 45 A
Stopień ochrony (IP) Inne
Częstotliwość sieci 50/60 Hz
Dozwolone zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i obiektach handlowych nie
Dozwolone zastosowanie w przemyśle nie
Liczba faz wejściowych 3
Liczba faz wyjściowych 3
Liczba wejść analogowych 2
Liczba wejść cyfrowych 6
Liczba wyjść analogowych 1
Liczba wyjść cyfrowych 2
Liczba złączy PROFINET 0
Liczba złączy sprzętowych Industrial Ethernet 0
Liczba złączy sprzętowych innych 2
Liczba złączy sprzętowych równoległych 0
Liczba złączy sprzętowych RS-232 0
Liczba złączy sprzętowych RS-422 0
Liczba złączy sprzętowych szeregowych TTY 0
Liczba złączy sprzętowych USB 0
Możliwość pracy we wszystkich ćwiartkach układu współrzędnych nie
Obsługa innych protokołów nie
Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work nie
Obsługa protokołu ASI nie
Obsługa protokołu BACnet nie
Obsługa protokołu CAN nie
Obsługa protokołu Data-Highway nie
Obsługa protokołu DeviceNet nie
Obsługa protokołu DeviceNet Safety nie
Obsługa protokołu EtherNet/IP nie
Obsługa protokołu Foundation Fieldbus nie
Obsługa protokołu INTERBUS nie
Obsługa protokołu INTERBUS-Safety nie
Obsługa protokołu KNX nie
Obsługa protokołu LON nie
Obsługa protokołu MODBUS nie
Obsługa protokołu PROFIBUS nie
Obsługa protokołu PROFINET CBA nie
Obsługa protokołu PROFINET IO nie
Obsługa protokołu PROFIsafe nie
Obsługa protokołu SafetyBUS p nie
Obsługa protokołu SERCOS nie
Obsługa protokołu SUCONET nie
Obsługa protokołu TCP/IP nie
Rodzaj przemiennika Inne
Względna tolerancja częstotliwości sieciowej 5 %
Względna tolerancja napięcia sieciowego 10 %
Z interfejsem optycznym nie
Z połączeniem do komputera PC nie
Zintegrowany moduł hamujący (chopper) nie
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Serwo Elau LXM62 45A STO_3PLE LXM62DD45C21000 SCHNEIDER