Przewód zasilający silnik BMH 1,5*2 1.5M VW3M5101R15 SCHNEIDER
Przewód zasilający silnik BMH 1,5*2 1.5M VW3M5101R15 SCHNEIDER (VW3M5101R15)
Do ulubionych
Parametry techniczne: Przewód zasilający silnik BMH 1,5*2 1.5M VW3M5101R15 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Klasa kwasowości wg EN 13501-6 Brak
Klasa wytwarzania płonących kropel/cząstek wg EN 13501-6 Brak
Olejoodporny (zgodnie z IEC 60811-404) nie
System złączy wtykowych zależny od systemu instalacji nie
Znamionowy przekrój żyły 1.5 mm²
Stopień ochrony (IP) Inne
Długość 1.5 m
Klasa emisji dymu wg EN 13501-6 Brak
Klasa reakcji na ogień wg EN 13501-6 Brak
Kolor powłoki/izolacji Inne
Liczba żył 6
Materiał powłoki zewnętrznej Inne
Napięcie znamionowe 200 - 600 V
Odporność temperaturowa -40 - 80 °C
Olejoodporny (zgodnie z EN 60811-404) nie
Połączenie 1 Inne
Połączenie 2 Inne
Przewód spiralny nie
Z przewodem ochronnym nie
Z wyłącznikiem (na kablu) nie
Zakres częstotliwości 50 - 60 Hz