Polecane
Cena: |
3362,79 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3 362,79 |
zł netto |
Cena: |
4136,23 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4 136,23 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Moduł TM5 WYJŚCIA CYFROWE TM5SDO6TBFS SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Dozwolone napięcie wyjściowe | 20.4 - 28.8 V |
| Opóźnienie przy zmianie sygnału | 500 - 500 ms |
| Prąd wejściowy dla sygnału 1 | 200 mA |
| Do układów bezpieczeństwa | nie |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów | Inne |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów | Inne |
| Konfigurowalne wejścia cyfrowe | nie |
| Konfigurowalne wyjścia analogowe | nie |
| Konfigurowalne wyjścia cyfrowe | nie |
| Liczba wejść cyfrowych | 0 |
| Liczba wyjść cyfrowych | 6 |
| Napięcie zasilające dla DC | 24 - 24 V |
| Ochrona przeciwzwarciowa, dostępne wyjścia | nie |
| Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1 | Brak |
| Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 | Brak |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Redundancja | nie |
| Rodzaj napięcia wyjściowego | DC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Inne |
| Rodzaj wyjścia cyfrowego | Inne |
| Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ia) | nie |
| Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ib) | nie |
Pliki do pobrania
TM5SDO6TBFS_document -
m/download/17925318/tm5sdo6tbfs-document.pdf [83.71 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22012969/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
RCM_SupplierDeclarationOfConformity_TM258_TM5_TM7_SLC -
m/download/17790729/rcm-supplierdeclarationofconformity-tm258-tm5-tm7-slc.pdf [622.47 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Moduł TM5 WYJŚCIA CYFROWE TM5SDO6TBFS SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135