Polecane
Cena: |
1268,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 268,59 |
zł netto |
Cena: |
1560,36 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 560,36 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Sterownik M221-16I/O Modułowy Ethernet TM221ME16RG SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Czas przetwarzania (1k, operacje binarne) | 0.2 ms |
| Nadaje się do montażu na szynie montażowej | tak |
| Obsługa protokołu DNP3 | nie |
| Obsługa protokołu IEC 60870 | nie |
| Obsługa protokołu IEC 61850 Ethernet | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej 3G (UMTS) | nie |
| Wielkość pamięci | 512 kB |
| Akcesoria systemowe | nie |
| Do układów bezpieczeństwa | nie |
| Głębokość | 85 mm |
| IO link master | nie |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów | Brak |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów | Brak |
| Liczba interfejsów sprzętowych bezprzewodowych | 0 |
| Liczba wejść analogowych | 2 |
| Liczba wejść cyfrowych | 8 |
| Liczba wyjść analogowych | 0 |
| Liczba wyjść cyfrowych | 8 |
| Liczba wyjść przekaźnikowych | 8 |
| Liczba złączy PROFINET | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych Industrial Ethernet | 1 |
| Liczba złączy sprzętowych innych | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych równoległych | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-232 | 1 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-422 | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-485 | 1 |
| Liczba złączy sprzętowych USB | 1 |
| LTE | nie |
| Maksymalna liczba timerów/liczników czasowych | 255 |
| Model | Kompaktowy |
| Montaż ścienny / montaż bezpośredni | tak |
| Możliwe rozszerzenie pamięci programu | tak |
| Możliwość montażu na szynie | tak |
| Możliwy montaż panelowy | nie |
| Możliwy montaż stelażowy (rack) | nie |
| Napięcie zasilające dla DC | 19.2 - 28.8 V |
| Obsługa innych protokołów | nie |
| Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work | nie |
| Obsługa protokołu ASI | nie |
| Obsługa protokołu CAN | nie |
| Obsługa protokołu Data-Highway | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet Safety | nie |
| Obsługa protokołu EtherNet/IP | nie |
| Obsługa protokołu Foundation Fieldbus | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS-Safety | nie |
| Obsługa protokołu KNX | nie |
| Obsługa protokołu LON | nie |
| Obsługa protokołu MODBUS | tak |
| Obsługa protokołu PROFIBUS | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET CBA | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET IO | nie |
| Obsługa protokołu PROFIsafe | nie |
| Obsługa protokołu SafetyBUS p | nie |
| Obsługa protokołu SERCOS | nie |
| Obsługa protokołu SUCONET | nie |
| Obsługa protokołu TCP/IP | tak |
| Obsługa protokółu DNP3 | nie |
| Obsługa protokółu IEC 60870 | nie |
| Obsługa protokółu IEC 61850 Ethernet | nie |
| Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1 | Brak |
| Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 | Brak |
| Redundancja | nie |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Rodzaj pamięci | RAM |
| Standard komunikacji bezprzewodowej Bluetooth | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej GPRS | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej GSM | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej UMTS | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej WLAN 802.11 | nie |
| Szerokość | 70 mm |
| Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ia) | nie |
| Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ib) | nie |
| Wysokość | 102 mm |
| Z interfejsem optycznym | nie |
| Z wyświetlaczem | nie |
Pliki do pobrania
TM221ME16RG_document -
m/download/17924474/tm221me16rg-document.pdf [250.02 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22012799/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
NHA4191001.04_DeclarationOfConformity_TM221_signed -
m/download/17790420/nha4191001-04-declarationofconformity-tm221-signed.pdf [400.74 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135