Polecane
Cena: |
246,16 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
244,68 |
zł netto |
Cena: |
302,78 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
300,96 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Zelio Control Przekaźniki sterujące temperaturą RM35A 24-240 V AC/DC 1 OC RM35ATL0MW SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Funkcja pamięci błędu | nie |
| Głębokość | 72 mm |
| Liczba obwodów pomiarowych | 1 |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Możliwość zewnętrznego kasowania | nie |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC/DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Szerokość | 35 mm |
| Wysokość | 90 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Zakres pomiaru temperatury | -1 - 46 °C |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 24 - 240 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 24 - 240 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 24 - 240 V |
Pliki do pobrania
RM35ATL0MW_document -
m/download/17924409/rm35atl0mw-document.pdf [149.72 kB]
1724234_01A55 -
m/download/17790046/1724234-01a55.pdf [829.72 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22010367/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
02-01-0 UK Declaration RM17 RM35 -
m/download/17790045/02-01-0-uk-declaration-rm17-rm35.pdf [310.66 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Zelio Control Przekaźniki sterujące temperaturą RM35A 24-240 V AC/DC 1 OC RM35ATL0MW SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135