Polecane
Cena: |
501,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
486,63 |
zł netto |
Cena: |
617,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
598,55 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Thalassa Cokół 60mm do obudów PLA PLAT 500x320mm NSYZNPLA53G SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do montażu na zewnątrz | tak |
| Do napowietrzania/odpowietrzania | nie |
| Do organizatora kabli | nie |
| Głębokość | 320 mm |
| Głębokość montażowa w szafie | 320 mm |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Kompletny cokół |
| Szerokość | 500 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 500 mm |
| Wysokość | 60 mm |
Pliki do pobrania
NSYZNPLA53G_document -
m/download/17933559/nsyznpla53g-document.pdf [77.79 kB]
7363770011 -
m/download/17829860/7363770011.pdf [173.72 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22009613/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP110921EN -
m/download/17829859/envpep110921en.pdf [333.13 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Thalassa Cokół 60mm do obudów PLA PLAT 500x320mm NSYZNPLA53G SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135