Polecane
Cena: |
393,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
393,63 |
zł netto |
Cena: |
484,17 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
484,17 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Spacial Thalassa Wsporniki pionowe wzmocnione Telequick do obudów stojących 1800mm NSYTVR18 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 34 mm |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Metal |
| Model | Szyna montażowa |
| Szerokość | 45 mm |
| Wysokość | 1675 mm |
| Wysokość montażowa w szafie | 1800 mm |
Pliki do pobrania
NSYTVR18_document -
m/download/17932901/nsytvr18-document.pdf [66.13 kB]
7309010031 -
m/download/17829542/7309010031.pdf [381.11 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22009545/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP110923EN -
m/download/17829541/envpep110923en.pdf [600.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Spacial Thalassa Wsporniki pionowe wzmocnione Telequick do obudów stojących 1800mm NSYTVR18 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135