Polecane
Cena: |
242,21 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
234,82 |
zł netto |
Cena: |
297,92 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
288,83 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Thalassa Profile pionowe rack 19'' do PLA 2 sztuki 1500mm NSYSPLA150 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 70 mm |
| Kolor | Szary |
| Maks. obciążenie/ładowność | 78 kg |
| Materiał | Metal |
| Model | Rama montażowa 19 cali (482,6 mm) |
| Szerokość | 50 mm |
| Wysokość | 1324 mm |
| Wysokość montażowa w szafie | 1500 mm |
Pliki do pobrania
NSYSPLA150_document -
m/download/17934610/nsyspla150-document.pdf [80.91 kB]
7363940009 -
m/download/17829527/7363940009.pdf [137.09 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22008961/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP110505EN -
m/download/17829526/envpep110505en.pdf [313.85 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Thalassa Profile pionowe rack 19'' do PLA 2 sztuki 1500mm NSYSPLA150 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135