Polecane
Cena: |
2224,81 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 224,81 |
zł netto |
Cena: |
2736,52 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 736,52 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Obudowa stała OPB drzwi szklane 15U 600x400 RAL7035 IP20 IK08 50kg NSYOPB15U4F SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Numer RAL | 7035 |
| Głębokość | 400 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba drzwi | 1 |
| Liczba jednostek U | 15 |
| Maks. obciążenie/ładowność | 50 kg |
| Materiał | Stal |
| Model | Ze ścianami stałymi |
| Płaszczyzna montażowa | Strona przednia |
| Rodzaj szyny profilowanej | Brak |
| Rodzaj wentylacji | Brak |
| Rozkładane | tak |
| Rozstaw | 19 cali (482,6 mm) |
| Stopień ochrony (NEMA) | 1 |
| Szerokość | 600 mm |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 780 mm |
| Z drzwiami przednimi | tak |
| Z pokrywą dachową | tak |
| Z uziemieniem | nie |
| Ze ścianami bocznymi | tak |
Pliki do pobrania
NSYOPB15U4F_document -
m/download/17949449/nsyopb15u4f-document.pdf [84.06 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22007838/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP2206009EN -
m/download/17853192/envpep2206009en.pdf [364.61 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Obudowa stała OPB drzwi szklane 15U 600x400 RAL7035 IP20 IK08 50kg NSYOPB15U4F SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135