Polecane
Cena: |
260,42 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
260,42 |
zł netto |
Cena: |
320,32 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
320,32 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
24 SZT |
21 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Szafa wisząca 19 cali 6U 600x450 perforowane drzwi CCSW-0604-06UP C&C Partners
Linia ekonomicznych szaf wiszących do zastosowań w małych i średnich instalacjach systemów teleinformatycznych oraz zabezpieczeń. Szafy CCSW idealnie nadają się również do wykorzystania w budowie tzw. lokalnych punktów dystrybucyjnych o niedużej gęstości okablowania. Produkty tej serii wymagają samodzielnego montażu. W zamian oferując elastyczną logistykę oraz niskie koszty transportu, zachowując jednocześnie wszystkie cechy funkcjonalne, charakterystyczne dla klasycznych szaf dostarczanych w tradycyjnej formie. Konstrukcja wszystkich szaf serii CCSW została zaprojektowana z myślą o najdrobniejszych szczegółach tak, aby ich montaż oraz eksploatacja przebiegały na wysokim poziomie bezpieczeństwa i komfortu.
Parametry techniczne: Szafa wisząca 19 cali 6U 600x450 perforowane drzwi CCSW-0604-06UP C&C Partners
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Numer RAL | 9005 |
| Głębokość | 450 mm |
| Kolor | Czarny |
| Liczba drzwi | 1 |
| Liczba jednostek U | 6 |
| Maks. obciążenie/ładowność | 40 kg |
| Materiał | Stal |
| Model | Ze ścianami stałymi |
| Płaszczyzna montażowa | Przód i tył |
| Rodzaj szyny profilowanej | Zagięty prostopadle |
| Rodzaj wentylacji | Pasywny |
| Rozkładane | tak |
| Rozstaw | 19 cali (482,6 mm) |
| Szerokość | 600 mm |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 370 mm |
| Z drzwiami przednimi | tak |
| Z pokrywą dachową | tak |
| Z uziemieniem | tak |
| Ze ścianami bocznymi | tak |
Pliki do pobrania
dzplccswxxxxxup.pdf [2023-01-10 08:33, 320.68 kB]
kkplccsw060406up.pdf [2023-01-10 08:31, 5.19 MB]
KKPLCCSW060406UP -
m/download/22761411/kkplccsw060406up.pdf [5.19 MB]
CCSW-Assembly_instruction -
m/download/22761416/ccsw-assembly-instruction.pdf [782.54 kB]
DZ_162_0812_2022_szafy-wiszace -
m/download/22761412/dz-162-0812-2022-szafy-wiszace.pdf [412.99 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: C&C Partners Sp. z o.o. ul. 17 Stycznia 119, 121 64-100 Leszno info@ccpartners.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: C&C Partners Sp. z o.o. ul. 17 Stycznia 119, 121 64-100 Leszno info@ccpartners.pl
Produkty z tej samej kategorii co Szafa wisząca 19 cali 6U 600x450 perforowane drzwi CCSW-0604-06UP C&C Partners
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135