Polecane
Cena: |
149,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
149,89 |
zł netto |
Cena: |
184,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
184,36 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Spacial Uszczelka 5,8m NSYCEK SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 9005 |
| Głębokość | 10 mm |
| Głębokość montażowa w szafie | 1000 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Łącznik/separator |
| Szerokość | 5800 mm |
| Wysokość | 3 mm |
| Wysokość montażowa w szafie | 2200 mm |
Pliki do pobrania
NSYCEK_document -
m/download/17931949/nsycek-document.pdf [89.98 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22006980/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP110923EN -
m/download/17816100/envpep110923en.pdf [600.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Spacial Uszczelka 5,8m NSYCEK SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135