Polecane
Cena: |
590,54 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
590,54 |
zł netto |
Cena: |
726,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
726,37 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Thalassa Rama 19; stała 12U do PLA 750x750mm NSYBRF12PLAG SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 7035 |
| Głębokość | 20 mm |
| Głębokość montażowa w szafie | 420 mm |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Metal |
| Model | Rama montażowa 19 cali (482,6 mm) |
| Szerokość | 750 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 750 mm |
| Wysokość | 750 mm |
| Wysokość montażowa w szafie | 750 mm |
Pliki do pobrania
NSYBRF12PLAG_document -
m/download/17949313/nsybrf12plag-document.pdf [68.78 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22006864/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP110921EN -
m/download/17853129/envpep110921en.pdf [333.13 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Thalassa Rama 19; stała 12U do PLA 750x750mm NSYBRF12PLAG SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135