Polecane
Cena: |
59,04 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
57,23 |
zł netto |
Cena: |
72,62 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
70,39 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Spacial Asymetryczna szyna DIN długość 2000mm 20 sztuk 15x 32x 35mm NSYADR200 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Długość | 2000 mm |
| Grubość materiału | 1.5 mm |
| Materiał | Stal |
| Model | Szyna G |
| Odległość między osiami otworów | 6.5 mm |
| Rodzaj otworu/wycięcia | Brak |
| Wysokość | 15 mm |
Pliki do pobrania
NSYADR200_document -
m/download/17932974/nsyadr200-document.pdf [59.72 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22006691/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP100104EN -
m/download/17816974/envpep100104en.pdf [301.65 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Spacial Asymetryczna szyna DIN długość 2000mm 20 sztuk 15x 32x 35mm NSYADR200 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135