LEXIUM52 Elau 12A 3~480V Sercos III LXM52DD12C41000 SCHNEIDER
LEXIUM52 Elau 12A 3~480V Sercos III LXM52DD12C41000 SCHNEIDER (LXM52DD12C41000)
Do ulubionych
Parametry techniczne: LEXIUM52 Elau 12A 3~480V Sercos III LXM52DD12C41000 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Napięcie sieci 208 - 480 V
Stopień ochrony (IP) IP20
Częstotliwość sieci 50/60 Hz
Głębokość 217 mm
Liczba faz wyjściowych 3
Liczba wejść cyfrowych 4
Liczba wyjść cyfrowych 2
Szerokość 48 mm
Wysokość 270 mm
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co LEXIUM52 Elau 12A 3~480V Sercos III LXM52DD12C41000 SCHNEIDER