Polecane
Cena: |
7160,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7 160,00 |
zł netto |
Cena: |
8806,80 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8 806,80 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LEXIUM52 Elau 12A 3~480V Sercos III LXM52DD12C41000 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie sieci | 208 - 480 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Częstotliwość sieci | 50/60 Hz |
| Głębokość | 217 mm |
| Liczba faz wyjściowych | 3 |
| Liczba wejść cyfrowych | 4 |
| Liczba wyjść cyfrowych | 2 |
| Szerokość | 48 mm |
| Wysokość | 270 mm |
Pliki do pobrania
LXM52DD12C41000_document -
m/download/17949045/lxm52dd12c41000-document.pdf [85.09 kB]
LEX_15LP_simp usa -
m/download/17850121/lex-15lp-simp-usa.pdf [867.19 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22005137/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
NNZ3648801.01_DeclarationOfConformity_LXM52-Series_signed -
m/download/17850120/nnz3648801-01-declarationofconformity-lxm52-series-signed.pdf [132.84 kB]
ENVPEP110705EN_V4 -
m/download/17850118/envpep110705en-v4.pdf [444.06 kB]
ENVEOLI110605EN_V4 -
m/download/17850119/enveoli110605en-v4.pdf [324.30 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co LEXIUM52 Elau 12A 3~480V Sercos III LXM52DD12C41000 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135