Stycznik mocy TeSys D AC1 32A 4P 1Z 1R cewka 240VAC zaciski skrzynkowe LC1DT32U7 SCHNEIDER
Stycznik mocy TeSys D AC1 32A 4P 1Z 1R cewka 240VAC zaciski skrzynkowe LC1DT32U7 SCHNEIDER (LC1DT32U7)
Do ulubionych
Parametry techniczne: Stycznik mocy TeSys D AC1 32A 4P 1Z 1R cewka 240VAC zaciski skrzynkowe LC1DT32U7 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Liczba styków głównych rozwiernych 0
Liczba styków głównych zwiernych 4
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 1
Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
Wersja modułowa nie
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 240 - 240 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 240 - 240 V
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 32 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Stycznik mocy TeSys D AC1 32A 4P 1Z 1R cewka 240VAC zaciski skrzynkowe LC1DT32U7 SCHNEIDER