Polecane
Cena: |
898,13 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
870,76 |
zł netto |
Cena: |
1104,70 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 071,03 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Obudowa (pusta) TeSys LG z 2 przyciskami DE1KS217A06 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Do wyłączania awaryjnego | nie |
| Głębokość | 137 mm |
| Model | Montaż powierzchniowy |
| Szerokość | 175 mm |
| Wysokość | 165 mm |
| Z pokrywą transparentną | nie |
Pliki do pobrania
DE1KS217A06_document -
m/download/17931357/de1ks217a06-document.pdf [96.98 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21997852/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UK_UKCA_Doc_SC17062702B-UK_LG7-LG8_Enclosed_Motor_stater.docx -
m/download/17815608/uk-ukca-doc-sc17062702b-uk-lg7-lg8-enclosed-motor-stater-docx.pdf [381.50 kB]
Internal PEP ENVPEP2107010_V1 -
m/download/17815606/internal-pep-envpep2107010-v1.pdf [360.12 kB]
EoLI_ENVEOLI2107010_V1 -
m/download/17815607/eoli-enveoli2107010-v1.pdf [260.96 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Obudowa (pusta) TeSys LG z 2 przyciskami DE1KS217A06 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135