Parametry techniczne: Wyłącznik nadprądowy Multi9 C60-UL489-D4-1; zaciski windowe; 240V; 1P M9F43104 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba biegunów chronionych | 1 |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 230 V | 10 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 400 V | 3 kA |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 6 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Charakterystyka wyzwalania | D |
| Głębokość wbudowania | 48 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | tak |
| Kategoria przepięcia | 4 |
| Liczba biegunów (całkowita) | 1 |
| Montaż podtynkowy | nie |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | tak |
| Napięcie znamionowe | 277 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Prąd znamionowy | 4 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 25 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 16 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC/DC |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -30 - 70 °C |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
Pliki do pobrania
M9F43104_document -
m/download/17939516/m9f43104-document.pdf [80.08 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22005453/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
FD17053001A_C60BP UL489 -
m/download/17836976/fd17053001a-c60bp-ul489.pdf [194.08 kB]
PEP ecopassport SCHN-00258-V02.01-EN -
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik nadprądowy Multi9 C60-UL489-D4-1; zaciski windowe; 240V; 1P M9F43104 SCHNEIDER