Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P C16A KMB6-C16/1 IDEAL KANLUX
Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P C16A KMB6-C16/1 IDEAL KANLUX (23143)
Cena:
7,77
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
7,77
Nasz stan magazynowy
49 szt
24h
Stan magazynowy producenta
500 szt
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P C16A KMB6-C16/1 IDEAL KANLUX
Informacje podstawowe
  • Kolor: biały
Waga i wymiary
  • Wysokość [mm]: 82
  • Szerokość [mm]: 17.5
  • Długość [mm]: 76
  • Waga: 94g
Dane techniczne
  • Napięcie znamionowe [V]: 230/400 AC
  • Częstotliwość znamionowa [Hz]: 50/60
  • Prąd znamionowy [A]: 16
  • Prąd znamionowy zwarciowy [A]: 6000
  • Charakterystyka wyzwalania: C
  • Klasa ograniczeń energii: 3
  • Liczba modułów: 1
  • Zastosowanie: 1
  • Stopień IP: 20
  • Zakres przekrojów stosowanych przewodów [mm2]: 1÷25
  • Zakres temperatury otoczenia, na którą może być narażony wyrób [°C]: 5÷40
  • Miejsce montażu: na szynę TH35
  • Norma: PN-EN 60898-1
Parametry techniczne: Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P C16A KMB6-C16/1 IDEAL KANLUX
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 1
Stopień ochrony (IP) IP20
Charakterystyka wyzwalania C
Klasa ograniczenia energii 3
Napięcie znamionowe 400 V
Prąd znamionowy 16 A
Rodzaj napięcia AC
Szerokość wyrażona liczbą modułów 1
Temperatura otoczenia w warunkach pracy 5 - 40 °C
Zakres częstotliwości 50 - 50 Hz