Przemiennik częstotliwości 2.2kW 400V 3 faz. ATV340 ATV340U22N4 SCHNEIDER
Przemiennik częstotliwości 2.2kW 400V 3 faz. ATV340 ATV340U22N4 SCHNEIDER (ATV340U22N4)
Do ulubionych
Opis produktu: Przemiennik częstotliwości 2.2kW 400V 3 faz. ATV340 ATV340U22N4 SCHNEIDER
    Przemiennik częstotliwości Schneider Electric Altivar 340 z zintegrowaym filtrem EMC, o stopniu ochrony IP20 i wejściowym napięciu znamionowym od 380VAC do 480VAC może zasilać silniki synchroniczne i asynchroniczne o obciążalności do 5,6A. Ten Altivar 340 może być stosowany dla silników o mocy do 3,0kW/4,0KM do zastosowań wymagających niewielkiego przeciążenia (do 120% In) oraz do 2,2kW/3,0KM w zastosowaniach wymagających znacznego przeciążenia (do 150% In). Ten Altivar 340 został zaprojektowany specjalnie dla aplikacji, które wymagają wysokiej dynamiki procesu technologicznego.
Parametry techniczne: Przemiennik częstotliwości 2.2kW 400V 3 faz. ATV340 ATV340U22N4 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Maks. moc oddawana (char. obciążenia kwadratowa) przy znam. napięciu wyjściowym 2.2 kW
Maks. moc oddawana (char. obciążenia liniowa) przy znam. napięciu wyjściowym 2.2 kW
Maks. napięcie wyjściowe 480 V
Maksymalna częstotliwość wyjściowa 599 Hz
Napięcie sieci 380 - 480 V
Z elementem regulacyjnym/sterującym nie
Z elementem wykonawczym nie
Ze złączem do komputera PC tak
Znamionowy prąd wyjściowy I2N 6.6 A
Stopień ochrony (IP) IP20
Częstotliwość sieci 50/60 Hz
Dozwolone zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i obiektach handlowych nie
Dozwolone zastosowanie w przemyśle tak
Głębokość 232.5 mm
Liczba faz wejściowych 3
Liczba faz wyjściowych 3
Liczba wejść analogowych 2
Liczba wejść cyfrowych 5
Liczba wyjść analogowych 1
Liczba wyjść cyfrowych 2
Liczba złączy PROFINET 0
Liczba złączy sprzętowych Industrial Ethernet 0
Liczba złączy sprzętowych USB 0
Możliwość pracy we wszystkich ćwiartkach układu współrzędnych tak
Obsługa protokołu BACnet nie
Obsługa protokołu CAN tak
Obsługa protokołu Data-Highway nie
Obsługa protokołu DeviceNet tak
Obsługa protokołu DeviceNet Safety nie
Obsługa protokołu EtherNet/IP nie
Obsługa protokołu KNX nie
Obsługa protokołu LON nie
Obsługa protokołu MODBUS tak
Obsługa protokołu PROFIBUS tak
Obsługa protokołu PROFINET CBA nie
Obsługa protokołu PROFINET IO tak
Szerokość 85 mm
Wysokość 270 mm
Względna tolerancja częstotliwości sieciowej 5 %
Względna tolerancja napięcia sieciowego 10 %
Z interfejsem optycznym nie
Z połączeniem do komputera PC tak
Zintegrowany moduł hamujący (chopper) nie
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Przemiennik częstotliwości 2.2kW 400V 3 faz. ATV340 ATV340U22N4 SCHNEIDER