Polecane
Cena: |
328,45 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
315,75 |
zł netto |
Cena: |
403,99 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
388,37 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: univers Cokół 300x100x275 dla FR/FS FZ631A HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2780336/0/hager_FZ631A_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: univers Cokół 300x100x275 dla FR/FS FZ631A HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do instalacji zewnętrznej | nie |
| Do montażu na zewnątrz | nie |
| Do napowietrzania/odpowietrzania | nie |
| Do organizatora kabli | nie |
| Głębokość | 275 mm |
| Głębokość montażowa w szafie | 275 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal |
| Model | Kompletny cokół |
| Numer RAL (zbliżony) | 9005 |
| Szerokość | 300 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 300 mm |
| Wysokość | 100 mm |
Pliki do pobrania
hager_fz631a_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 21:17, 217.43 kB]
PDS_FZ631A_3301_pl-PL -
m/download/23352174/pds-fz631a-3301-pl-pl.pdf [62.13 kB]
rohs_declaration_FZ631A_en-GB -
m/download/23352175/rohs-declaration-fz631a-en-gb.pdf [42.09 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co univers Cokół 300x100x275 dla FR/FS FZ631A HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135