Polecane
Cena: |
123,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
123,02 |
zł netto |
Cena: |
151,31 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
151,31 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
7 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: M22-R1K Potencjometr 1kOhm 0,5W 22mm IP66 229489 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Liczba obrotów | 1 - 1 |
| Pobór mocy | 0.5 W |
| Rezystancja | 1000 Ω |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Średnica otworu | 22.5 mm |
Pliki do pobrania
01_00004135 -
m/download/20530589/01-00004135.pdf [553.47 kB]
01_00004157 -
m/download/20530590/01-00004157.pdf [508.02 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co M22-R1K Potencjometr 1kOhm 0,5W 22mm IP66 229489 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135