Polecane
Cena: |
92,82 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
92,82 |
zł netto |
Cena: |
114,17 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
114,17 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa ogrodowa kula STONO 30 E27 IP65 24651 KANLUX
Oprawy ogrodowe Kanlux STONO to imitujące kamienie świetlne kule o średnicach od 20 do 50 cm. Idealnie wkomponują się w miejsca skalniaków czy w otoczenie krzewów.
Każda z nich wyposażona jest w podstawę pozwalającą osadzić oprawę w gruncie.
Informacje podstawowe
Waga i wymiary
Dane techniczne
Parametry techniczne: Oprawa ogrodowa kula STONO 30 E27 IP65 24651 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Do lamp o mocy | 0 - 25 W |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Inne |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | E27 |
| Przekrój przewodu | 1 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Średnica | 300 mm |
| Wysokość/głębokość | 280 mm |
Pliki do pobrania
24651 -
m/download/14765291/24651.pdf [664.09 kB]
CE_682 STONO 20N_30_40_50_IS63 v3_PL -
m/download/13164149/ce-682-stono-20n-30-40-50-is63-v3-pl.pdf [847.12 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa ogrodowa kula STONO 30 E27 IP65 24651 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135