Polecane
Cena: |
978,97 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
978,97 |
zł netto |
Cena: |
1204,13 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 204,13 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: My Home - Aktor / Ściemniacz 2x300/1X600W/Va F418U2 LEGRAND
Automatyka domowa My HomeMy Home SCS - elementy wspólneAktory SCSAktory modułoweAktor modułowy – ściemniacz z 2 wyjściamiDedykowany do lamp żarowych, halogenów 230V, halogenów 12V z transformatorem ferromagnetycznym lub elektronicznym, LED lub świetlówek energooszczędnych (CFLi)Maksymalne obciążenie: 2 wyjścia od 1 W do 300 W lub 1 wyjście od 1 W do 600 W.Zasilanie 230 V (faza + neutralny)– 4 moduły na szynie TH35
Parametry techniczne: My Home - Aktor / Ściemniacz 2x300/1X600W/Va F418U2 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Dla sterowania lokalnego/ręcznego | tak |
| Inne systemy magistralne | Inne |
| Komunikacja bezprzewodowa dwukierunkowa | nie |
| Liczba wyjść | 4 |
| Maksymalny prąd sterowania | 200 mA |
| Moc wyjściowa | 0 - 300 W |
| Model | Moduł sterujący |
| Moduł magistralowy odłączalny | nie |
| Możliwa praca równoległa | nie |
| Rodzaj obciążenia | Uniwersalny |
| Sposób montażu | Inne |
| System magistralny Funkbus (radiowy) | nie |
| System magistralny KNX | nie |
| System magistralny KNX z transmisją radiową | nie |
| System magistralny LON | nie |
| System magistralny Powernet | nie |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 4 |
| Wejście modułów dodatkowych | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
| Zakres napięcia | 100 - 240 V |
| Ze wskaźnikiem LED | tak |
| Ze złączem magistrali | tak |
Pliki do pobrania
ST-00001620-EN -
m/download/22648675/st-00001620-en.pdf [500.04 kB]
LE07383AB -
m/download/22648673/le07383ab.pdf [698.87 kB]
LGRP-01289-V01.01-EN -
m/download/22648674/lgrp-01289-v01-01-en.pdf [619.14 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co My Home - Aktor / Ściemniacz 2x300/1X600W/Va F418U2 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135