Polecane
Cena: |
31,98 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,98 |
zł netto |
Cena: |
39,33 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
39,33 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Valena Allure Przycisk Podwójny Przełącznikany No/Nc 752018 LEGRAND
Sterowanie oświetleniem- Mechanizmy Valena In'Matic są dostarczane z metalowym uchwytem montażowym, do montażu za pomocą pazurków lub wkrętów- Produkty posiadają dodatkową transparentną osłonę przeciwpyłową- Do wyposażenia w plakietki i ramki Valeny Allure zgodnie z tabela doboru- Dostarczane w opakowaniach kartonowychPrzyciski 6 A - 250 V~:- Dodanie funkcji podświetlenia z dwoma lampkami LED o nr ref. 067686
Opis serii
Parametry techniczne: Valena Allure Przycisk Podwójny Przełącznikany No/Nc 752018 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Głębokość osprzętu | 38 mm |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Liczba biegunów | 4 |
| Liczba dźwigni | 2 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 2 |
| Liczba styków zwiernych | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 40 mm |
| Model | Przycisk pojedynczy |
| Model antybakteryjny | nie |
| Nadruk | Brak |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Prąd znamionowy | 6 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 74.7 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wersja zbliżeniowa/bezdotykowa | nie |
| Wysokość osprzętu | 74.7 mm |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z podświetleniem | nie |
Pliki do pobrania
F02083EN-03 -
m/download/22608111/f02083en-03.pdf [600.53 kB]
LE09162AH -
m/download/22608112/le09162ah.pdf [4.26 MB]
LGRITNSRNB -
m/download/22608113/lgritnsrnb.pdf [987.09 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135