Polecane
Cena: |
225,66 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
209,37 |
zł netto |
Cena: |
277,56 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
257,52 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Mosaic Gniazdo Zasilające 2Xusb 1500 Ma Aluminium 079394 LEGRAND
Mechanizm do wyposażenia w- uchwyt uniwersalny - ramkę Ładowarka 2 x USB 2400 mA Typ-A + Typ-A
Parametry techniczne: Mosaic Gniazdo Zasilające 2Xusb 1500 Ma Aluminium 079394 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba portów USB-C | 0 |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Rodzaj zasilacza USB | AA |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Numer RAL | 7040 |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Głębokość osprzętu | 42 mm |
| Kolor | Aluminium |
| Liczba portów USB-A | 2 |
| Liczba wyjść | 2 |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 3000 mA |
| Min. głębokość puszki montażowej | 40 mm |
| Model | Inne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Pobór mocy | 0.068 W |
| Rodzaj zasilania USB | AA |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 45 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość osprzętu | 45 mm |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
| Zakres napięcia pracy | 100 - 240 V |
| Zakres napięcia wyjściowego | 5 - 5 V |
Pliki do pobrania
F01666EN-08 -
m/download/22619142/f01666en-08.pdf [99.17 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Mosaic Gniazdo Zasilające 2Xusb 1500 Ma Aluminium 079394 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135