Polecane
Cena: |
48,79 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
48,79 |
zł netto |
Cena: |
60,01 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
60,01 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Celiane Ramka Anodised Węgiel Pojedyncza 068981 LEGRAND
RamkaRamka węgiel pojedyncza
Opis serii
Parametry techniczne: Celiane Ramka Anodised Węgiel Pojedyncza 068981 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu montażowego | 53.6 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | nie |
| Gatunek materiału | Aluminium |
| Głębokość | 8.5 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Czarny |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 1 |
| Liczba łączników | 1 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 1 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Metal |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Szerokość | 90 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 82 mm |
| Wysokość wbudowania | 0 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
a.2791.l[1].pdf [2022-09-14 13:02, 1.25 MB]
a.2791.n[1].pdf [2022-09-14 13:02, 752.69 kB]
kg654[1].pdf [2022-09-14 13:02, 1.62 MB]
LGBOHXFUUY -
m/download/22598623/lgbohxfuuy.pdf [658.40 kB]
LGDUPJHOYV -
m/download/22598624/lgdupjhoyv.pdf [745.39 kB]
LGGFROWWJT -
m/download/22598625/lggfrowwjt.pdf [1.48 MB]
LGGJLFKGOQ -
m/download/22598626/lggjlfkgoq.pdf [1.73 MB]
LGHSXEKNBG -
m/download/22598627/lghsxeknbg.pdf [952.21 kB]
LGIIIVJLIV -
m/download/22598628/lgiiivjliv.pdf [682.16 kB]
LGIUROVGLZ -
m/download/22598629/lgiurovglz.pdf [614.68 kB]
LGKXXUHHYL -
m/download/22598630/lgkxxuhhyl.pdf [886.47 kB]
LGMNTMSQGL -
m/download/22598631/lgmntmsqgl.pdf [832.36 kB]
LGSIUWCZUK -
m/download/22598632/lgsiuwczuk.pdf [1.01 MB]
LGVUYRRCAY -
m/download/22598633/lgvuyrrcay.pdf [517.09 kB]
LGZMYZJMNS -
m/download/22598634/lgzmyzjmns.pdf [1,019.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Celiane Ramka Anodised Węgiel Pojedyncza 068981 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135