Polecane
Cena: |
79,16 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
73,44 |
zł netto |
Cena: |
97,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
90,33 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zaślepka Końcowa Z Rozgałęzieniem Do Dlplus 140x35 Biała /10 Szt./ 033714 LEGRAND
DLPlus listwy kablowe 140 x 35 oraz akcesoria wykończenioweAkcesoria wykończeniowe/do rozgałęzianiaZaślepka końcowa - z możliwością odejścia cienką listewką- Przekrój: 140 x 35 mm- Kolor: biały- Rozgałęzienie do listewek
Parametry techniczne: Zaślepka Końcowa Z Rozgałęzieniem Do Dlplus 140x35 Biała /10 Szt./ 033714 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Numer RAL | 9003 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Inne |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Forma odlewana |
| Model antybakteryjny | nie |
| Sposób mocowania | Wypinane |
| System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru | nie |
| Szerokość | 140 mm |
| Wysokość | 35 mm |
| Z folią ochronną | nie |
| Zakres temperatury pracy | -5 - 60 °C |
Pliki do pobrania
F00641EN-02 -
m/download/22669246/f00641en-02.pdf [260.95 kB]
104870225_00 -
m/download/22669245/104870225-00.pdf [268.62 kB]
LGREATNDWM -
m/download/22669247/lgreatndwm.pdf [42.30 kB]
LGRWXHKERF -
m/download/22669248/lgrwxhkerf.pdf [38.82 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Zaślepka Końcowa Z Rozgałęzieniem Do Dlplus 140x35 Biała /10 Szt./ 033714 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135