Polecane
Cena: |
169,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
169,93 |
zł netto |
Cena: |
209,01 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
209,01 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
9 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zasialacz impulsowy przemysłowy nap. wej. 90-264V AC/120-370V DC P=75W nap. Wyj. 12V DC ZI-75-12V F&F
Zasilacz impulsowy. Napięcie wyjściowe 12 V. Moc 175 W.Do układów zasilania urządzeń elektrycznych i elektronicznych w systemach automatyki przemysłowej oraz sieciach informatycznych.
Parametry techniczne: Zasialacz impulsowy przemysłowy nap. wej. 90-264V AC/120-370V DC P=75W nap. Wyj. 12V DC ZI-75-12V F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Nadaje się do montażu na szynie montażowej | tak |
| Wartość znamionowa napięcia wyjściowego 1 | 12 V |
| Wartość znamionowa prądu wyjściowego 1 | 6.25 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Do układów bezpieczeństwa | nie |
| Głębokość | 115 mm |
| Maksymalny prąd wyjściowy 1 | 6.25 A |
| Moc wyjściowa | 75 W |
| Możliwość montażu bezpośredniego | nie |
| Możliwość montażu na szynie | tak |
| Możliwość montażu na ścianie | nie |
| Napięcie wyjściowe 1 | 12 - 12 V |
| Odporność na zwarcie | tak |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Stabilizowane napięcie wyjściowe | tak |
| Stabilizowany | tak |
| Szerokość | 130 mm |
| Szerokość wbudowania | 57 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 7 |
| Wersja modułowa | tak |
| Wysokość | 57 mm |
| Wysokość wbudowania | 130 mm |
| Zakres nastawy napięcia wyjściowego | nie |
| Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz | 100 - 240 V |
| Znamionowe napięcie zasilające dla AC 60 Hz | 100 - 240 V |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23673566/karta-katalogowa.pdf [1,012.39 kB]
ZI-75-12V-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23673565/zi-75-12v-declaration-pref-origin-status-1.pdf [134.95 kB]
ZI-75-12V-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23673569/zi-75-12v-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Zasialacz impulsowy przemysłowy nap. wej. 90-264V AC/120-370V DC P=75W nap. Wyj. 12V DC ZI-75-12V F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135