Canalis KB odcinek prosty 40A 3m 5 gniazd 2 obwody KBB40ED22305W SCHNEIDER
Canalis KB odcinek prosty 40A 3m 5 gniazd 2 obwody KBB40ED22305W SCHNEIDER (KBB40ED22305W)
Do ulubionych
Parametry techniczne: Canalis KB odcinek prosty 40A 3m 5 gniazd 2 obwody KBB40ED22305W SCHNEIDER
Parametr Wartość
Prąd znamionowy dla AC 50 Hz 40 A
Stopień ochrony (IP) IP55
Numer RAL 9003
Długość 3000 mm
Kolor Biały
Liczba biegunów 6
Liczba odpływów 5
Liczba przewodów (bez uziemienia) 4
Model Podwójny
Model elastyczny nie
Napięcie znamionowe dla AC 50 Hz 230 - 400 V
Szerokość 51 mm
Wysokość 60 mm