Canalis KB odcinek prosty 3L+N+PE 2 obwody 25A 3m 5 gniazd KBB25ED42305W SCHNEIDER
Canalis KB odcinek prosty 3L+N+PE 2 obwody 25A 3m 5 gniazd KBB25ED42305W SCHNEIDER (KBB25ED42305W)
Do ulubionych
Parametry techniczne: Canalis KB odcinek prosty 3L+N+PE 2 obwody 25A 3m 5 gniazd KBB25ED42305W SCHNEIDER
Parametr Wartość
Prąd znamionowy dla AC 50 Hz 25 A
Stopień ochrony (IP) IP55
Numer RAL 9003
Długość 3000 mm
Kolor Biały
Liczba biegunów 8
Liczba odpływów 5
Liczba przewodów (bez uziemienia) 6
Model Podwójny
Model elastyczny nie
Napięcie znamionowe dla AC 50 Hz 230 - 400 V
Szerokość 51 mm
Wysokość 60 mm