Opis produktu: Simon 10 Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem do wersji IP44 bez uszczelki - klapka transp. 16A 250V zac. śrub. krem *Wymagana uszczelka ramki CGZ1BU.01/41A KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Kolor | kremowy |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 86mm |
| Szerokość produktu | 86mm |
| Głębokość produktu | 44mm |
| Głębokość wbudowania | 26.5mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787842413 |
| Dł. opak. jedn. | 4.9cm |
| Waga jedn. | 0.0622kg |
| EAN13 opak. | 5902787842413 |
| Przesłony otworów prądowych | nie |
| Kolor klapki | transparentna |
| Uszczelka IP44 | nie |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem do wersji IP44 bez uszczelki - klapka transp. 16A 250V zac. śrub. krem *Wymagana uszczelka ramki CGZ1BU.01/41A KONTAKT
| Z pokrywą uchylną | tak |
Pliki do pobrania
11674,CGZ1BU.01_41A -
m/download/23633053/11674-cgz1bu-01-41a.pdf [53.91 kB]
K-S_272E_2023_PL_EN_CZ_SK Gniazd_wty S10 NR -
m/download/23644746/k-s-272e-2023-pl-en-cz-sk-gniazd-wty-s10-nr.pdf [3.80 MB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23654077/broszura-simon10.pdf [2.85 MB]
SIMON 10 schemat elektryczny 2 -
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem do wersji IP44 bez uszczelki - klapka transp. 16A 250V zac. śrub. krem *Wymagana uszczelka ramki CGZ1BU.01/41A KONTAKT