Parametry techniczne: Wyłącznik różnicowoprądowy KRD6-4/100/30 3P+N 100A 30mA typ AC 23197 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Czułość | AC |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Prąd znamionowy | 100 A |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 4 |
| Znamionowy prąd różnicowy | 30 A |
Pliki do pobrania
m/download/14765083/23197.pdf [131.53 kB]
ID0643_CE v3 PL -
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik różnicowoprądowy KRD6-4/100/30 3P+N 100A 30mA typ AC 23197 KANLUX