Opis produktu: Simon Akord Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem bryzgoszczelne IP44 z przesłonami torów prądowych klapka transparentna 16A 250V zaciski śrubowe biały AGZ1BZE/11A AGZ1Bze/11a KONTAKT
| Seria | Simon Akord |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Typ produktu | kompletny produkt |
| Prąd znamionowy | 250A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ETIM | EC000125 Gniazdo |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 80.5mm |
| Szerokość produktu | 92mm |
| Głębokość produktu | 41.5mm |
| Głębokość wbudowania | 25mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787568559 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.7cm |
| Waga jedn. | 0.076kg |
| EAN13 opak. | 5902787568559 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
| Model | z uziemieniem, bolec uziemiający |
| Zakres częstotliwości | 50-60Hz |
| Liczba jednostek | 1 |
| Pokrywa gniazda | kompletna obudowa |
| Klapka uchylna | tak |
| Zasilanie specjalne | bez specjalnego zasilania |
| Przesłony otworów prądowych | nie |
| Kolor klapki | transparentna |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon Akord Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem bryzgoszczelne IP44 z przesłonami torów prądowych klapka transparentna 16A 250V zaciski śrubowe biały AGZ1BZE/11A AGZ1Bze/11a KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Model | Ze stykiem ochronnym (SCHUKO) |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Z pokrywą uchylną | tak |
Pliki do pobrania
8597,AGZ1BZE_11A -
m/download/23630023/8597-agz1bze-11a.pdf [42.86 kB]
K-S_253C_2023_PL_EN_SK_Socket-outlets_Akord -
m/download/23645632/k-s-253c-2023-pl-en-sk-socket-outlets-akord.pdf [1.85 MB]
559538a213edd_Simon_Akord -
Produkty z tej samej kategorii co Simon Akord Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem bryzgoszczelne IP44 z przesłonami torów prądowych klapka transparentna 16A 250V zaciski śrubowe biały AGZ1BZE/11A AGZ1Bze/11a KONTAKT