Ex9BT2 1CO 16AX LED48VAC/DC Przełącznik instalacyjny 16 AX styki 1 CO lampka LED 48V AC/DC 102679 NOARK
Ex9BT2 1CO 16AX LED48VAC/DC Przełącznik instalacyjny 16 AX styki 1 CO lampka LED 48V AC/DC 102679 NOARK (102679)
  • Producent: NOARK
  • Numer katalogowy: 102679
  • Kod kreskowy EAN: 8592765026804
  • Indeks/kod produktu: 626701
  • Jednostka miary: szt
  • Kategoria: Rozłącznik izolacyjny
Do ulubionych
Opis produktu: Ex9BT2 1CO 16AX LED48VAC/DC Przełącznik instalacyjny 16 AX styki 1 CO lampka LED 48V AC/DC 102679 NOARK
Parametry techniczne: Ex9BT2 1CO 16AX LED48VAC/DC Przełącznik instalacyjny 16 AX styki 1 CO lampka LED 48V AC/DC 102679 NOARK
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP20
Funkcja przełączająca Przełącznik sterujący
Głębokość wbudowania 80 mm
Kolor klosza Biały
Liczba biegunów 1
Maksymalna moc źródła światła 0.29 W
Napięcie znamionowe 230 V
Prąd znamionowy 16 A
Rodzaj napięcia AC
Szerokość wyrażona liczbą modułów 1
Trzonek źródła światła Inne
Z lampką sygnalizacyjną tak
Źródło światła LED
Produkty z tej samej kategorii co Ex9BT2 1CO 16AX LED48VAC/DC Przełącznik instalacyjny 16 AX styki 1 CO lampka LED 48V AC/DC 102679 NOARK