Polecane
Cena: |
137,52 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
137,52 |
zł netto |
Cena: |
169,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
169,15 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Ex9CR09 22 3P 380V Stycznik nawrotny 3P 9A AC-3 380V AC 2NC + 2NO 104652 NOARK
Tego typu styczniki stosowane są głównie do sterowania zmianą kierunku obrotów silników asynchronicznych. Mogą być również używane w dwóch obwodach, gdzie konieczne jest, aby tylko jeden z nich był załączony. Wszystkie zestawy styczników wyposażone są w mechaniczną blokadę. Dodatkowa blokada elektryczna napięć sterujących (np. EN 60204), może być zrealizowana za pomocą styków pomocniczych AX42 lub dzięki wbudowanym stykom pomocniczym. Miniaturowe styczniki nawrotne i styczniki nawrotne dostępne są dla szerokiego zakresu napięć sterujących cewki 24-415 V AC. Do wszystkich zestawów styczników mogą być dobudowywane przekaźniki przeciążeniowe, układy tłumiące warystorowe (dla styczników miniaturowych), układy tłumiące RC oraz pneumatyczne moduły czasowe opóźniające (dla styczników nawrotnych) i inne akcesoria.
Parametry techniczne: Ex9CR09 22 3P 380V Stycznik nawrotny 3P 9A AC-3 380V AC 2NC + 2NO 104652 NOARK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Nadaje się do montażu na szynie montażowej | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Funkcja | Układ nawrotny |
| Głębokość | 94 mm |
| Liczba styków głównych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków głównych zwiernych | 6 |
| Liczba styków pomocniczych przełącznych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 4 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 4 |
| Możliwość montażu na szynie | tak |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Inne |
| Rodzaj połączenia elektrycznego dla obwodu pomocniczego i sterowania | Połączenie śrubowe |
| Szerokość | 99 mm |
| Wysokość | 89 mm |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V | 9 A |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
Produkty z tej samej kategorii co Ex9CR09 22 3P 380V Stycznik nawrotny 3P 9A AC-3 380V AC 2NC + 2NO 104652 NOARK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135