Polecane
Cena: |
77,74 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
77,74 |
zł netto |
Cena: |
95,62 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
95,62 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: OVT31 280V AC± 5% Wyzwalacz nadnapięciowy 280V AC 100556 NOARK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do maks. prądu styków głównych | 125 A |
| Do maks. liczby styków głównych (ogółem) | 1 |
| Do montażu z | Wyłącznik nadprądowy (MCB) |
| Funkcja | Inne |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków sygnalizacji błędu | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Montowane fabrycznie | nie |
| Napięcie znamionowe | 280 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj wyposażenia dodatkowego | Inne |
| Szerokość montażowa | 1 |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Z samotestem prądu różnicowego | nie |
| Znamionowy prąd załączania | 0 A |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa Wyzwalacz nadnapięciowy 280V AC PL -
m/download/22241924/karta-katalogowa-wyzwalacz-nadnapieciowy-280v-ac-pl.pdf [1.71 MB]
Certyfikat CE PL -
m/download/22241925/certyfikat-ce-pl.pdf [192.04 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
Produkty z tej samej kategorii co OVT31 280V AC± 5% Wyzwalacz nadnapięciowy 280V AC 100556 NOARK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135