Wyłącznik różnicowoprądowy 1P+N 16A 0,01A Typ A KRD6-2/16/10 23194 KANLUX
Wyłącznik różnicowoprądowy 1P+N 16A 0,01A Typ A KRD6-2/16/10 23194 KANLUX (23194)
10 dni
Stan magazynowy producenta
257 szt
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik różnicowoprądowy 1P+N 16A 0,01A Typ A KRD6-2/16/10 23194 KANLUX
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP20
Czułość A
Napięcie znamionowe 230 V
Prąd znamionowy 16 A
Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
Znamionowy prąd różnicowy 10 A
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik różnicowoprądowy 1P+N 16A 0,01A Typ A KRD6-2/16/10 23194 KANLUX