Polecane
Cena: |
2,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,93 |
zł netto |
Cena: |
3,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,61 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Łącznik Kanału Prosty Ln 25x16 /20Szt./ 330934 LEGRAND
Listwy kablowe LN Polam-Suwałki- Wszystkie listwy LN mają długość 2 mOsprzęt łącznikowy LN- Łącznik prosty- Dla listwy typu: LN 25x16
Parametry techniczne: Łącznik Kanału Prosty Ln 25x16 /20Szt./ 330934 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | ABS |
| Głębokość kanału elektroinstalacyjnego | 16 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Osłona łączenia kanałów |
| Model antybakteryjny | nie |
| Model/kształt/forma | Symetryczny |
| Sposób mocowania | Wypinane |
| Szerokość kanału elektroinstalacyjnego | 25 mm |
| Zakres temperatury pracy | -5 - 60 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Łącznik Kanału Prosty Ln 25x16 /20Szt./ 330934 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135