Polecane
Cena: |
44,07 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
44,07 |
zł netto |
Cena: |
54,21 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
54,21 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
50 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: tehalit.BRP Maskownica łączeń ciętych 65x170, stalowa, biała
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 9016 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Powlekanie |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość kanału elektroinstalacyjnego | 68 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Stal |
| Model | Osłona łączenia kanałów |
| Model antybakteryjny | nie |
| Model/kształt/forma | Symetryczny |
| Sposób mocowania | Samoprzylepny |
| Szerokość kanału elektroinstalacyjnego | 170 mm |
| Szerokość pokrywy | 80 mm |
Pliki do pobrania
PDS_BRP6517079016_3301_pl-PL -
m/download/23406901/pds-brp6517079016-3301-pl-pl.pdf [81.00 kB]
rohs_declaration_BRP6517079016_en-GB -
m/download/23406902/rohs-declaration-brp6517079016-en-gb.pdf [42.21 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.BRP Maskownica łączeń ciętych 65x170, stalowa, biała
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135