Opis produktu: Simon 54 Gniazdo Schuko do wersji IP44 z przesłonami z uszczelką ramki 16A 250V zaciski śrubowe klapka transparentna biały DGSZ1BZ.01/11A KONTAKT
| Seria | Simon 54 |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Klasa ETIM | EC000125 Gniazdo |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | wkręt |
| Wysokość produktu | 89mm |
| Szerokość produktu | 84mm |
| Głębokość produktu | 47.5mm |
| Głębokość wbudowania | 31.5mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787829971 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.25cm |
| Waga jedn. | 0.08464kg |
| EAN13 opak. | 5902787829971 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
| Model | z uziemieniem, Schuko |
| ID_frame | 891, 892, 893, 894, 895 |
| Zakres częstotliwości | 50-60Hz |
| Liczba jednostek | 1 |
| Pokrywa gniazda | plakietka centralna |
| Klapka uchylna | tak |
| Zasilanie specjalne | bez specjalnego zasilania |
| Przesłony otworów prądowych | tak |
| Kolor klapki | transparentna |
| Zastosowanie | do ramek Nature, do ramek Premium |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 54 Gniazdo Schuko do wersji IP44 z przesłonami z uszczelką ramki 16A 250V zaciski śrubowe klapka transparentna biały DGSZ1BZ.01/11A KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Model | Ze stykiem ochronnym (SCHUKO) |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Z pokrywą uchylną | tak |
Pliki do pobrania
7098,DGSZ1BZ.01_11A -
m/download/23628938/7098-dgsz1bz-01-11a.pdf [61.23 kB]
K-S_263J_2022_PL_Gniazdka_S54 NR -
m/download/23645793/k-s-263j-2022-pl-gniazdka-s54-nr.pdf [1.98 MB]
DGSZ1BZ_01 -
Produkty z tej samej kategorii co Simon 54 Gniazdo Schuko do wersji IP44 z przesłonami z uszczelką ramki 16A 250V zaciski śrubowe klapka transparentna biały DGSZ1BZ.01/11A KONTAKT